O nas

    Firma ARBOREX powstała z myślą o usługach wymagających użycia specjalistycznego sprzętu alpinistycznego w przestrzeni miejskiej, industrialnej, a także szeroko rozumianych terenach zielonych.
   
    Już sama nazwa mająca pochodzenie od łacińskiego słowa ARBOR, czyli drzewo, sugeruje od czego wszystko się zaczęło. Rozwijanie umiejętności i używanie sprzętu do tego potrzebnego, nabyte przez wiele lat rekreacyjnego uprawiania wspinaczki skałkowej oraz poruszania się po pionowych jaskiniach, dało początek przygodzie ze wspinaczką na drzewa. Wieloletnia współpraca z ornitologami, prowadzącymi swoje badania nad migracjami ptaków, polegająca na dostawaniu się do gniazd i umożliwianiu obrączkowania, zrodziła pomysł, aby zająć się zawodowo tego typu działalnością.
 
    Podchodząc do tematu profesjonalnie, kolejnym krokiem było ukończenie szeregu szkoleń, które pozwoliły poznać zasady bezpiecznego poruszania się na linie, obojętnie czy będą to drzewa, budynki lub inne elementy infrastruktury. Dodatkowym atutem tych kursów było zapoznanie się z tematyką arborystyki czyli pielęgnacji drzew i krzewów, co przyczyniło się do dalszego rozwoju usług o podstawowe prace w ogrodzie i zagospodarowanie terenów zielonych.
 
    Naszym głównym obszarem działań są województwa: małopolskie, świętokrzyskie, śląskie, ale nie straszne nam pokonanie wielu kilometrów, aby dotrzeć do Państwa.
 
    Do kogo głównie kierujemy naszą ofertę?
 
- klienci indywidualni,
- zarządcy terenów zielonych,
- administracje budynków,
- usługi dla firm.
   
    Co nas wyróżnia? A może lepiej powiedzieć, jakie korzyści będą mieli Państwo przy skorzystaniu z naszej oferty?
 
- indywidualne podejście do każdego Klienta,
- praca wykonywana z pasją i zwracaniem uwagi na szczegóły,
- fachowe doradztwo przy trudnych projektach,
- pozostawienie porządku po skończonej pracy,
... i co najważniejsze
- zadowolenie z wykonanej usługi.
 
Zapraszamy do kontaktu.
Powered by Quick.Cms